O MNIE

Agnes Grajek, Realtor®, Florida Home Realty
Agnieszka Grajek, Realtor® Sun Realty

 

 

    Nazywam się Agnieszka Grajek. Jestem lokalnym, Polskim Agentem Nieruchomości, mówiącym po polsku i po angielsku. Chętnie pomogę w zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na terenie Południowo – Zachodniej Florydy. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu rynku nieruchomości, zarządzania nieruchomościami oraz lokalizacji poszczególnych osiedli w okolicach: Naples, Bonita Springs, Estero, Fort Myers i Cape Coral. Swoją wiedzę, doświadczenie i pewność siebie na rynku nieruchomości zdobyłam dzięki ukończonym studiom z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz współpracy z dwoma najlepszych lokalnymi brokerami nieruchomości – Florida Home Realty oraz Sun Realty – z którym jestem obecnie zwiazana.

    Bez względu na to, czy szukasz domu w przyjaznej, rodzinnej okolicy, takiej jak: Aviano, Bella Terra, Reserve, czy poszukujesz luksusowej nadmorskiej posiadłości w Port Royal, znajdę nieruchomość, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom i stylowi życia.

    Kiedy kochasz to, co robisz i robisz to, co kochasz, każdy dzień jest niezwykłym, interesującym wyzwaniem. Z wielką przyjemnością poznaję nowych klientów, jak również współpracuję z wieloma zadowolonymi, powracającymi klientami. Każdy klient może liczyć na indiwidualne podejście, rady oraz pełne zaangażowanie. Z ogromną przyjemnością, jako wieloletnia mieszkanka Południowo – Zachodniej Florydy, pomagam swoim klientom znaleźć nowy dom lub sprzedać obecną nieruchomość.

Należę do stowarzyszeń:

National Association of Realtors®

Florida Board of Realtors®

– Naples Area Board of Realtors®

– Cypress Glen V Condominium Association INC – Prezydent Rady Zarządu