USŁUGI

ZAKUP     •     SPRZEDAŻ     •     WYNAJEM     •      ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

USŁUGI

    Każda transakcja na rynku nieruchomości wymaga szerokiej wiedzy dotyczącej aktualnych przepisów, obowiązków każdej ze stron oraz aktualnych danych o kondycji lokalnego rynku nieruchomości. Jeśli myślisz o zakupie kolejnej nieruchomości lub planujesz sprzedż domu, warto skorzystać z usług licencjonowanego agenta nieruchomości. Jako Realtor® mówiący po polski i po angielsku posiadam doświadczenie, źródła i kontakty umożliwiające doprowadzenie transakcji do finalizacji w jak najkrótszym czasie. Pomogę ustalić nie tylko rynkową wartość nieruchomości, ale również przekażę najnowsze trendy, jakie panują w najbliższej okolicy, oraz poinformuję, na co warto zwrócić szczególną uwagę kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość.


 

ZAKUP

   Zakup nieruchomości to często jedna z największych, pojedynczych transakcji w naszym życiu. Dlatego warto skorzystać z usług osoby, która na co dzień zajmuje się reprezentowaniem klientów na rynku nieruchomości. Korzystając z moich usług, przy wyborze następnej nieruchomości możesz liczyć na profesjonalizm działania, zaufanie, a przede wszystkim na umiejętności negocjacji jak najbardziej atrakcyjnej ceny zakupu. Będziesz na bieżąco informowany o postępie procesu zakupu nieruchomości. Pozostaniemy także w stałym kontakcie po finalizacji transakcji.


 

Wybór nieruchomości

    Nie chcesz przepłacać? Szukasz nieruchomości pod inwestycję lub po prostu chcesz znaleźć dobrą okazję? Na Florydzie nadal można kupić tanie nieruchomości przejęte przez banki- foreclosures i short sales. Po kryzysie na rynku nieruchomości na Florydę wracają deweloperzy. Powstaje wiele  osiedli, które czekają na swoich nowych, pierwszych właścicieli.

Pomogę Tobie znaleźć:

 • ekskluzywny apartament przy plaży;
 • nieruchomość  na polu golfowym (na jednym z wielu zamkniętych osiedli);
 • condo z niskimi opłatami HOA;
 • dom jednorodzinny bez opłat HOA.

 

SPRZEDAŻ

    Planujesz sprzedać swoją nieruchomość? Skontaktuj się ze mną, abym przygotowała dla Ciebie bezpłatną Analizę Rynku Nieruchomości w Twojej okolicy oraz pomogła ustalić rynkową wartość nieruchomości.

    Każda nieruchomość nowo wystawiona na sprzedaż przyciąga najwięcej uwagi potencjalnych kupujących w pierwszych tygodniach istnienia na rynku. Ważne, aby cena, za jaką chcesz sprzedać nieruchomość, była atrakcyjna i konkurencyjna (w porównaniu z innymi podobnymi nieruchomościami w najbliższej okolicy). Dobrze wyceniona nieruchomość sprzeda się szybko!

“PRZESZACOWUJĄC WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI, TYLKO POMAGASZ SPRZEDAWAĆ SWOJEJ KONKURENCJI!”

Wystawiając nieruchomość na sprzedaż razem ze mną, możesz liczyć na:

 • pomoc w ustaleniu wartości nieruchomości poprzez przygotowanie przeze mnie raportu z analizą rynku nieruchomości w Twojej okolicy, czyli tzw. CMA (Comparative Market Analysis);
 • zamieszczenie Twojej nieruchomości w serwisie MLS (Multiple Listing Service) dostępnym dla wszystkich Realtors® i ich kupujących;
 • wskazanie największych zalet nieruchomości w celu przyciągnięcia kupujących;
 • bieżące informacje o opiniach i uwagach osób oglądających nieruchomość;
 • open house;
 • wynegocjowanie najlepszej ceny;
 • dostarczenie wszystkich potrzebnych dokumentów, również tych, które każdy sprzedający ma obowiązek przedstawić kupującym.

Doświadczenie, jakie posiadam, sprawi, że sprzedasz nieruchomość szybko, za najwyższą możliwą cenę.


 

WYNAJEM

    Planujesz wakacje? Floryda to idealne miejsce na odpoczynek! Ucieknij od śniegu, deszczu i niskiej temperatury! Bez względu na to, czy przyjeżdżasz tylko na kilka tygodni, czy na sezon, warto wcześniej znaleźć miejsce. Im wcześniej zrobisz rezerwację, tym szybciej możesz liczyć na niższą cenę oraz atrakcyjną lokalizację. Po co przepłacać za hotel, jeśli za te same pieniądze wynajmiesz dom z prywatnym basenem lub ładne, w pełni urządzone mieszkanie, blisko plaży, restauracji oraz sklepów.

    Jeśli nie znasz zakątków Południowo – Zachodniej Florydy a planujesz zakup nieruchomości lub poprostu nie jesteś zdecydowany, czy wybrać condo przy plaży, czy zacisze domu jednorodzinnego, wynajem będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kilkutygodniowy pobyt wystarczy, abyś poznał okolice i wybrał osiedle, na któym chciałbyś kupić kolejną nieruchomość.


 

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

    Jesteś typowym “Snowbird”? Poza sezonem Twoja nieruchomość przez kilka miesięcy stoi pusta? WYNAJMIJ JĄ I ZACZNIJ ZARABIAĆ! Powierzając mi swoją nieruchomość pod wynajem, możesz liczyć na profesjonalną obługę wynajmu nieruchomości oraz na pewne źródło dodatkowego dochodu. Poprzez MLS Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich Realtors® i ich potencjalnych wynajmujących.