Fort Myers

    FORT MYERS, FL, miasto palm, leżące nad rzeką Caloosahatchee, która uchodzi do Zatoki Meksykańskiej. Słynie ze swoich pięknych plaż oraz nieskończonych możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Na piaszczystych plażach można wygrzewać sie na słońcu i zbierać muszle przez 365 dni w roku. Wody Zatoki Meksykańskiej są wprost stworzone dla lubiących łowić ryby, jak i dla wszystkich amatorów sportów wodnych. Dla preferujących przechadzki po sklepikach – Fort Myers zaprasza na zakupy do Edison Mall, Miramar Outlets lub do Coconut Point. Z Fort Myers bardzo szybko dotrzesz do wielu pięknych wysp, takich jak: Captiva, Sanibel czy Estero. Jeden dzień warto poświęcić na wizytę w Muzeum Edisona i Forda.

LOTNISKO

    Między Naples a Ft Myers znajduje się międzynarodowe lotnisko Southwest International Airport (RSW), które położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji dla mieszkańców
Południowo – Zachodniej Florydy.

FORT MYERS BEACH

    Fort Myers Beach to bardzo popularne miejsce wakacyjne, szczególnie oblegane przez młodzież przyjeżdzającą na Florydę podczas “Spring Break”. Na plażę warto przyjść wcześniej, kiedy nie ma jeszcze zbyt wielu wczasowiczów. Fort Myers Beach to kurort z wieloma kafejkami, restauracjami oraz możliwością aktywnego spędzenia czasu – szczególnie uprawiania sportów wodnych.

RYNEK NIERUCHOMOŚCI

    W Fort Myers można znaleźć zarówno przepiękne, ekskluzywne, nadmorskie posiadłości, jak również mieszkania z niskimi opłatami HOA. Fort Myers oferuje szeroki wybór nieruchomości na osiedlach z polami golfowymi, kortami tenisowymi, basenami oraz innymi atrakcjami. Jeśli szukasz nieruchomości bez opłat HOA, w okolicach Lehigh Acres bez trudu znajdziesz atrakcyjny dom jednorodzinny.