Naples

    NAPLES, FL, to prawdziwy klejnot Południowo – Zachodniej Florydy oraz główny cel podróży wielu turystów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Nie musisz już szukać swojego Raju na Ziemi. Właśnie go znalazłeś! Rozpakuj walizki i zacznij cieszyć się słońcem!

    To przepiękne miasto położone nad Zatoką Meksykańską oferuje wspaniałe zachody słońca, białe, piaszczyste plaże oraz słońce przez 365 dni w roku. Naples znane jest ze światowej klasy sklepów, restauracji, galerii oraz z ponad 80 pól golfowych; mieszkańcy często powtarzają, że na jedną osobę przypada więcej dołków niż gdziekolwiek na świecie. Sezon turystyczny trwa od października do kwietnia. Klimat zaliczany jest do klimatu tropikalnego. W sezonie zimowym temperatury wahają się między 15 a 25 stopniami Celsjusza, natomiast w lecie sięgają 25-33 stopni.

    Naples posiada nie tylko idealną lokalizację, to również najczystsze i najbardziej zadbane miasto, w jakim kiedykolwiek będziesz, bardzo bezpieczne, z opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Można cieszyć się urokiem tego pięknego miejsca z dala od zgiełku dużych miast, a zarazem mieć w zasięgu ręki wszystkie atrakcje, jakie oferuje Floryda. Park Everglades – airboat rides, aligatory i dzika przyroda- tylko 35min, Miami Beach– 2h, Disney World w Orlando- 3,5h, Key West– 5h.

PLAŻE

    W Naples zobaczysz jedne z najpiększniejszych plaż … biały piasek, spokój, cisza. Nawet podczas “Spring Break” plaże w Naples nie są tak oblegane jak Miami Beach czy bliższa Fort Myers Beach. Do najpopularniejszych plaż należą: Naples Beach and Pier, Lowdermilk Park, Clam Pass Beach, Vanderbilt Beach, Delnor-Wiggins czy Barefoot Beach. Jadąc wzdłuż Gulf Shore Blvd N, można także znaleźć wiele mniejszych wejść na plaże, z parkingiem.

RYNEK NIERUCHOMOŚCI W NAPLES

W Naples każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania, z pięknym widokiem na Zatokę Meksykańską, chcesz być tylko kilka kroków od plaży i ciszyć się życiem tętniącym w pobliskich restauracjach – idealnym miejscem dla Ciebie okaże się apartament w jednym z wielu wieżowców przy plaży. Park Shore, Pelican Bay, Moorings to najpopularniejsze miejsca. Wieczorne spacery na deptaku, widok na ocean i kolacja nad zatokę w The Village lub na słynnej 5th Ave sprawią, że poczujesz wyjątkowy klimat Naples.

Jesteś miłośnikiem golfa? Naples to raj na ziemi dla zwolenników tej gry. Kupując nieruchomość, na niektórych osiedlach możesz również nabyć w atrakcyjnej cenie członkostwo w klubie golfowym . Wyndamere, Grey Oaks, Foxfire, Vineyards to tylko kilka z wielu osiedli, których mieszkańcy mogą cieszyć się grą w golfa, tenisa, jak również korzystać z osiedlowej restauracji i prowadzić aktywne życie towarzyskie.

A może przytulne mieszkanie z rozsądnymi opłatami HOA, blisko sklepów i dobrych szkół – czy właśnie tego szukasz? W Naples na większości osiedli basen, korty tenisowe i aktywne życie towarzyskie to standard. Dwupokojowe mieszkanie w condo w dobrej lokalizacji można znaleźć już od $120,000.

Emerytura? Szukasz spokojnego miejsca, gdzie będziesz mógł odpocząć po latach pracy? Masz dość hałasu i marzysz o pięknym domu na dużej, akrowej działce, bez dodatkowych opłat HOA? Golden Gate Estates będzie dla Ciebie idealnym miejscem! Spokój, cisza i piękna natura Florydy – czego można chcieć więcej?

DLA NIEZDECYDOWANYCH

    Nie jesteś zdecydowany, czego tak naprawdę szukasz? Polecam krótkoterminowy wynajem domu lub mieszkania na sezon lub kilka tygodni, zanim zdecydujesz się na zacisze prywatnego domu w okolicach Golden Gate Estates lub urokliwe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z restauracją, basenem i polem golfowym.